A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Vace Zela - Mes Lulesh


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

13/07/2013

2013-07-13T13:43:11

Këngë e albumit:

"Këngët E Vendit Tim Vol. 1"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mes Lulesh" kënduar nga Vace Zela.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Anita Take. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Mese lulesh te tjera qe vadis,
per here ne kopshtin time
nje lule ne zemer ruaj kete lule nje kujtim
Mose jane valle dy pika vese
a sjane valle dy yje nate,
Ata yje qe vezullojne
jo nuk mundem ti dalloje.
Buzeqeshje ne syte e tu te mbushur plot me dashuri
ngarkohesh ne krahet e tu plot me dashuri

Mos jane valle dy pika vese
a sjane valle dy yje nate,
Ata yje qe vezullojne,
jo nuk munde ti dallojeMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018