Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vaçe Zela - Ylli Partizan Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

dikur kur une isha endi i vogel
tek ne erdhi nje nate nje partizan
n`agimaikishte ikur bashke me shooke
dhe un se pash me at` njeri
at` fytyre at` yll

Ne vite renda per ta kerkuar
por une ate se kam shikuar
me at`yll nuk e pashe

Shperthe sot
kenga ime
per ata qe vesin per kete toke
si yll ndricijne
kurdo kudo ndricojne


Vaçe Zela - Ylli Partizan
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ylli Partizan".
3. Video është e këngës "Ylli Partizan", por nuk këndohet nga Vaçe Zela.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vaçe Zela:


Komente 0