A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Vagabondi - Aleanca


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

14/11/2011

2011-11-14T18:04:43

Këngë e albumit:

"Me Bo çapen E Bukes"


Aleanca ime eshte e pa diskriminuar
e pa harruar
vec po e korkojm
po nuk e harrajm
une jam vagabondi
jua qes tymin fare
por nuk me shajtet
aleanca shprehet me gezim
ky eshte vagabondi
te jep lumturi gjithashtu dhe gezim
hajt hajt hajt ta bojm dhe nje se ne nuk e harrojm
ti ma qan hallin
por une ta boj varrin
ajde njeher ketu aleanca prishet
mos ma thuj kete se nuk jam ashtu


Ky tekst u dërgua nga Ernest
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019