A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Vagabondi - I Ka Ngja Mamit  (Feat. Gazu & Anakonda)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

07/10/2010

2010-10-07T13:21:34

Featuring

Anakonda

Featuring

Gazu

Këngë e albumit:

"Hip-Hop 2011"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "I Ka Ngja Mamit" kënduar nga Vagabondi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Vagabondi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019