Më mbaj mend (për 1 muaj)


Vagabondi - Ashtu Sic Eshte Ta Them  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Albanian King Of Hip-Hop"

Komente

Asnjë Koment

17/06/2010

2010-06-17T21:36:11+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ashtu Sic Eshte Ta Them" kënduar nga Vagabondi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Vagabondi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Vagabondi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet