Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vajzat Nga Kosova - Diten E Marteses Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Diten e Marteses dua ta uroj
ta kam ble oren e dores
skam mas kujt ta qoj
ta kam ble oren e dores
skam mas kujt ta qoj
mere ore djalo vire ne nje molle
kur te fryn kjo ere e malit
mua ma sjell ndor
kur te fryn kjo ere e malit
mua ma sjell ndor
Diten e Marteses dua ta uroj
ta kam ble unazen
skam mas kujt ta qoj
ta kam ble unazen
skam mas kujt ta qoj
mere ore djalo vire ne nje lis
kur te fryn kjo ere e malit
mua ma sjell ngisht
kur te fryn kjo ere e malit
mua ma sjell ngisht

Ky tekst u dërgua nga Lina------Publikimi: 31/05/2012


Vajzat Nga Kosova - Diten E Marteses
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Diten E Marteses".
3. Video është e këngës "Diten E Marteses", por nuk këndohet nga Vajzat Nga Kosova.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vajzat Nga Kosova:


Komente 0