Më mbaj mend (për 1 muaj)


Vajzat Nga Kosova - Ne Oborrin Ton
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ne Oborrin Ton".
3. Video është e këngës "Ne Oborrin Ton", por nuk këndohet nga Vajzat Nga Kosova.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Vajzat Nga Kosova - Ne Oborrin Ton  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

31/05/2012

2012-05-31T12:40:27+00:00Sa Bukur Te Rrin Moj Lule Jollah Ty Kurora Sa Bukur Te Rrin Moj Lule Jollah Ty Kurora Ne Oborrin Ton Oj Nan Qeli Lule Bora Ne Oborrin Ton Oj Nan Qeli Lule Bora

Era Po Ta Merr Oj Lule Duvakun E Holl Eh Era Po Ta Merr Oj Lule Duvakun E Holl Eh Shum E Bukur Qenke Jollah Si Belholle Shum E Bukur Qenke Jollah Si Belholl Ehh

Oh Sa Mir Oj Bukuroshe Jollah Po VallzOn Eh Oh Sa Mir Oj Bukuroshe Jollah Po Vallzon Eh Oh Belin E Holl Bukur E Lakon Oh Belin E Holl Bukur E Lakon


Ky tekst u dërgua nga Babijaaa
Më Shumë Këngë Nga Vajzat Nga Kosova:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë