Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vajzat Nga Kosova - Nuk Na Dhimset Malli Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Neve nuk na dhimet malli jo moj jo
jo moj joo.. (x2)
me na ardh nusja si djali po moj po
po moj poo..( x2)

Neve nuk na dhimet defi jo moj jo
jo moj joo.. (x2)
Me na ardh nusja per qefi po moj po
po moj poo.. (x2)

Neve nuk na dhimet loja jo moj jo
jo moj joo.. (x2)
Me na ardh nusja e zonja po moj po
po moj poo..(x2)


Ky tekst u dërgua nga  donyy


Nuk kemi video për këtë këngë.
Vajzat Nga Kosova - Nuk Na Dhimset Malli
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk Na Dhimset Malli".
3. Video është e këngës "Nuk Na Dhimset Malli", por nuk këndohet nga Vajzat Nga Kosova.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vajzat Nga Kosova:


Komente 0