Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Vajzat Nga Kosova - Zonjush Kena Lyp E..

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zonjush Kena Lyp E..".
3. Video është e këngës "Zonjush Kena Lyp E..", por nuk këndohet nga Vajzat Nga Kosova.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Vajzat Nga Kosova - Zonjush Kena Lyp E..  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

28/11/2009

2009-11-28T07:59:55+00:00Zonjush kena lyp e ooZonjush kena gjet e oozonjush kena gjet e o
O me deshir e o naj dha baba i vet e onaj dha baba i vet e o
o veq naj dha e o baba me deshir obaba me deshir e o se kerkun sun gjeta o djal as ven mat mir e oo

Hanem kena lyp e ohanem kena gjet e ohanem kena gjete oo me deshir e o naj dha vllau ivet e onaj dha vllau i vet e o.
o veq naj dha e o vllau me deshir e ovllau me deshir e ose kerkun sun gjeta o djal as ven mat mir e odjal as ven mat mir e o.


Ky tekst u dërgua nga  linda
Më Shumë Këngë Nga Vajzat Nga Kosova:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet