Më mbaj mend (për 1 muaj)


Vajzat Nga Kosova - Ah Bukuroshe Nana Te Paska Rrit

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ah Bukuroshe Nana Te Paska Rrit".
3. Video është e këngës "Ah Bukuroshe Nana Te Paska Rrit", por nuk këndohet nga Vajzat Nga Kosova.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Vajzat Nga Kosova - Ah Bukuroshe Nana Te Paska Rrit  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Këngë e albumit:

"Këngë Nusnije 4"

Komente

Asnjë Koment

05/09/2012

2012-09-05T13:16:07+00:00Ah bukuroshe
Nana t'paska rrit e x2

Ah shtati yt selvi
O po na habit e x2

Ah syri yt
Jalla rrush i zi x2

Ah ty çdohush
Po ta ka lakmi e x2

Ah kur te nisesh
Ti te na me ardh e x2

Ah vishe vishe
Fustanin e bardh e x2

...

Dul Lulija te bunari
Dul Lulija oj nane te bunari o

O sa fort me kish marre malli x4

Dul Lulija n'kapexhik e
Dul Lulija oj nane n'kapexhik e o

Per me gjete nji djale arshik e o x4

Dul Lulija nen nji hije o
Dul Lulija oj nane nen nji hije o

E kish shtatin si selvije o x4


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesi
Më Shumë Këngë Nga Vajzat Nga Kosova:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet