Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vajzat Nga Kosova - Hajdi Motra Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

O hajdi motra t'ja fillojna Kanges Oooo
T'ja fillojna kanges
Jem motrat e vllaut oo
Ne ja kena Anen Ooo
E ja kena Anen

O hajdi motra t'ja fillojna defit Ooo
T'ja fillojna Defit
Jem motrat e vllaut
E ja bajm Shyretin Ooo
E ja bajm Shyretin

O hajdi hajdi ne të gjithë ta kallim Ooo
ne të gjithë ta kallmi
O Vllaut tonë O nusen t'ja marrim Ooo
O nusen t'ja marrim


Ky tekst u dërgua nga Tina

Vajzat Nga Kosova - Hajdi Motra
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajdi Motra".
3. Video është e këngës "Hajdi Motra", por nuk këndohet nga Vajzat Nga Kosova.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vajzat Nga Kosova:


Komente 0