Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Vajzat Nga Kosova - Jena Gzu O Jena Gzu  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

06/10/2015

2015-10-06T13:16:15


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Jena Gzu O Jena Gzu" kënduar nga Vajzat Nga Kosova.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Shqiprim Sylejmani. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Jena gzu more Jena Gzu
Jena bo me fluturuu

2x
Fluturoj me shku n'hava
Na lulijen vet e kena bo

Jena Gzu o Jena Gzu
Jena bo me fluturu

Fluturoj me shku n'hava
Oj lulije hajdee ti te na

Fluturoj me shku n'hava
Darsum tmadhe bojna naMë Shumë Këngë Nga Vajzat Nga Kosova:

Më Shumë...