Më mbaj mend (për 1 muaj)


Vajzat Nga Kosova - Qaj Moj Lule
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qaj Moj Lule".
3. Video është e këngës "Qaj Moj Lule", por nuk këndohet nga Vajzat Nga Kosova.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Vajzat Nga Kosova - Qaj Moj Lule Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Këngë Nusnije 4"

Komente

Asnjë Koment

06/10/2015

2015-10-06T12:44:27+01:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Qaj Moj Lule" kënduar nga Vajzat Nga Kosova.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 4 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
4

DËRGO TEKSTIN

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Blerina Balili. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Kur më merr
moj ujë në krua
qaj moj lule
qaj për mua

Ti moj lule
ç’thua për mua
qaj moj lule
qaj për mua

Ty moj lule
në tu ndafsha
qaj moj lule
qaj për mua

Si lisi
në mal u thafsha
qaj moj lule
qaj për mua

Të më çajnë
të më bëjnë ashra
qaj moj lule
qaj per mua

Të më bëjnë
magje për vashe
qaj moj lule
qaj per mua

Të më çojnë
atje ku dua
qaj moj lule
qaj per muaMë Shumë Këngë Nga Vajzat Nga Kosova:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë