Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valbona Halili - Gocat Jane Me Ledhatare Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  14

kam tre goca e skam cuna
per pleqni hyzmetin vuna
sjam pishmon per cuna fare
gocat jan me ledhatare(2x)

Ref:
hajde hajde moj llokume
dridhja pakes belin sa ma shume
hajde hajde cup katike
dridhe belin dridhe
cike gajne cike(2x)

kercen goca gjith lezet
si udhtare babaj vet
o neper gjepa si lagjo
fukara ka per dakord(2x)

Ref:
hajde hajde moj llokume
dridhja pakes belin sa ma shume
hajde hajde cup katike
dridhe belin dridhe
cike gajne cike(2x)


Ky tekst u dërgua nga  valbona

Valbona Halili - Gocat Jane Me Ledhatare
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gocat Jane Me Ledhatare".
3. Video është e këngës "Gocat Jane Me Ledhatare", por nuk këndohet nga Valbona Halili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Valbona Halili:


Komente 0