Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Valbona Halili - Kenga E Dades (jam Kapter Me Grada)

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kenga E Dades (jam Kapter Me Grada)".
3. Video është e këngës "Kenga E Dades (jam Kapter Me Grada)", por nuk këndohet nga Valbona Halili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Valbona Halili - Kenga E Dades (jam Kapter Me Grada)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.5 / Votuan:  8

Këngë e albumit:

"Hall Me Burrë Hall Pa Burrë"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2006

2006-11-30T23:00:00+00:00jam kapter me grada eee
jarnana oo mor jarnane(2x)

me vine gocat mbrapa eee
jarnana oo mor jarnane(2x)

dade mor da dada ime
me rrite moj me mundime
oo dade mor da dada ime
me ke lon oo jetime

jam goce e bellikut e
jarnana oo mor jarnane
jam goce nga belliku e
jarnana oo mor jarnane

punoj ne fert cerikut e
jarnana oo mor jarnane(2x)

dade mor da dada ime
me rrite moj me mundime
oo dade mor da dada ime
me ke lon oo jetime

oo dade jam qopa qopa
per ty dade po mdhem koka(2x)

me ty po mdhem koka eee
jarnana oo mor jarnane
per ty qaj me lot un ee
jarnana oo mor jarnane

dade mor da dada ime
me rrite moj me mundime
oo dade mor da dada ime
me ke lon oo jetime(2x)


Ky tekst u dërgua nga  valbona
Më Shumë Këngë Nga Valbona Halili:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet