Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valbona Halili - Kopuku Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

spo me vjen per tla
po me vjen sa fjal
po me flet serves serves
grehu si kendes
ma hodhi dy fjal
nga sysh cmu duk
si ishte koput

ik more kopuk
nga syt ti mu zduk
ashtu keput mua do smahut
oo ik more kopuk
ik e gje nje tjeter
e uj po mbetet uj me zakon e vjeter

mua sma hedh dot
e ke kot e kot
paske gjet mashtrim
filim e nbarim
se i thon ni fjal
edi a se di
e ke cke me thon
qerete nbeli

ik more kopuk
nga syt ti mu zduk
ashtu keput mua do smahut
oo ik more kopuk
ik e gje nje tjeter
e uj po mbetet uj me zakon e vjeter(2x)


Ky tekst u dërgua nga  valbona

Valbona Halili - Kopuku
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kopuku".
3. Video është e këngës "Kopuku", por nuk këndohet nga Valbona Halili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Valbona Halili:


Komente 0