Më mbaj mend (për 1 muaj)


Valbona Halili - Milioneri
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Milioneri".
3. Video është e këngës "Milioneri", por nuk këndohet nga Valbona Halili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Valbona Halili - Milioneri  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  6

Këngë e albumit:

"Super Star Gold (Vol. 7)"

Këngë e albumit:

"Më Këndon Shpirti"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2010

2010-11-30T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Milioneri" kënduar nga Valbona Halili.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Valbona Halili i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Besim Saliu - Milioneri

Milioneri ka ardh prej Gurbeti HEj
Hajde hajde luje ti pak doren ti ke pare hajde hajde hajt mos e tepro ti je pareli tash ti je zotni
One two three numer nji je ti
one two three milioner je ti ah lele lelej ah lelej
erdh milioneri bash aj kavaleri

MilioNERI ka ardh prej gurbeti hej
hajde hajde luje ti pak doren ti ke pare hajde
hajde hajt mos e tepro ti je pareli tash ti je zotni (2x)

Qele zemren haJde hajde hyn ne valle
kalle kalle qele zemren hajde hajde hynne valle
kalle kalle
One two three numer nji je ti
one two three milioner je ah lelelej ah lelelej lej erdhi milioneri bash aj kavaleri lej lej lej

Milioneri ka ardh prej gurbeti hej hajde hajde luje ti pak doren ti ke pare hajde hajde hajt mos e tepro ti je pareli tash ti je zotni (2x)

Qele zemren hajde hajde hyn ne valle kalle kalle qele zemren hajde hajde hynn ne valle kalle kalle
One two three muner nji je ti
one two three milioner je ti ah lele lelej a lele lelej erdhi milioneri bash aj kavaleri (2x)

Herolind Iseni (Lindi) - Milioneri

Milioneri ka ardh prej Gurbeti
Hajde hajde luje ti pak doren ti ke pare hajde hajde hajt mos e tepro ti je pareli tash ti je zotni
X2:

Qele zemren haJde hajde hyn ne valle
kalle kalle qele zemren hajde hajde hynne valle
kalle kalle
X2:

1.2.3 numer nji je ti
1.2.3 numer nji je ti
X4:

ah lelelej ah lelelej lej erdhi milioneri bash aj kavaleri lej lej lej X2:

Milioneri ka ardh prej Gurbeti
Hajde hajde luje ti pak doren ti ke pare hajde hajde hajt mos e tepro ti je pareli tash ti je zotni
X2:

Qele zemren haJde hajde hyn ne valle
kalle kalle qele zemren hajde hajde hynne valle
kalle kalle
X2:

1.2.3 numer nji je ti
1.2.3 numer nji je ti
X4:

ah lelelej ah lelelej lej erdhi milioneri bash aj kavaleri lej lej lej X2:

Jasha Lindiiiiii Jasha

Fisnik Ristemi - Milioneri

Milioneri ka ardh prej Gurbeti HEj
Hajde hajde luje ti pak doren ti ke pare hajde hajde hajt mos e tepro ti je pareli tash ti je zotni
One two three numer nji je ti
one two three milioner je ti ah lele lelej ah lelej
erdh milioneri bash aj kavaleri

MilioNERI ka ardh prej gurbeti hej
hajde hajde luje ti pak doren ti ke pare hajde
hajde hajt mos e tepro ti je pareli tash ti je zotni (2x)

Qele zemren haJde hajde hyn ne valle
kalle kalle qele zemren hajde hajde hynne valle
kalle kalle
One two three numer nji je ti
one two three milioner je ah lelelej ah lelelej lej erdhi milioneri bash aj kavaleri lej lej lej

Milioneri ka ardh prej gurbeti hej hajde hajde luje ti pak doren ti ke pare hajde hajde hajt mos e tepro ti je pareli tash ti je zotni (2x)

Qele zemren hajde hajde hyn ne valle kalle kalle qele zemren hajde hajde hynn ne valle kalle kalle
One two three muner nji je ti
one two three milioner je ti ah lele lelej a lele lelej erdhi milioneri bash aj kavaleri (2x)

Më shumë këngë me këtë titull:
Më Shumë Këngë Nga Valbona Halili:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë