Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valbona Halili - Per Midis Pazarit Durrsit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Per midis pazarit t'Durrsit
Mos ma hudh doren serbes
Goce e vogel ma jep fjalen
Mos me len fare pa shpres

Goce e vogel ma jep fjalen
Mos me len fare pa shpres

Ref...x2
Dallandyshe vaj vaj vaj
Prej zemre moj s'mund te ndaj
Dallandyshe hej hej hej
Kurr s'do ndahem prej teje

Morra rrugen nga kalaja
Aty gjeç nji djal te ri
Mu me ty me zu sevdaja
Hajde djalo me merr ti

O mu me ty me zu sevdaja
Eja djalo me merr ti

Ref...x2
Dallandyshe vaj vaj vaj
Prej zemre moj s'mund te ndaj
Dallandyshe hej hej hej
Kurr s'do ndahem prej teje


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber

Valbona Halili - Per Midis Pazarit Durrsit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Per Midis Pazarit Durrsit".
3. Video është e këngës "Per Midis Pazarit Durrsit", por nuk këndohet nga Valbona Halili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Valbona Halili:


Komente 0