Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valbona Halili - Fajtor Pa Zemër Je Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12

Pasqyra sot mu thye
Minuti po me plak
Dhe ??? pagezove
Tradhetine ke ne gjak
Kemishen qe te bleva
E vesh e del me te
O Zot me merr shikimin
Se s'mundem t'i shoh me

Ref...x2
Nje Zot na shikon
Vonon por S'harron
Fajtor pa zemer je
Une Zotin do ta le

Diten e marte nuk doja
Te vije si mepare
Se zemren ma ke thyer
Kte zemer ma ke vrare
Njeriun e gabuar
E zgjodha si e marre
Mendoja se me doje
Tradhetar je veç tradhetar

Ref...x2
Nje Zot na shikon
Vonon por S'harron
Fajtor pa zemer je
Une Zotin do ta le

Nuk e di ku kam gabuar
Qe kjo lidhje sot mbaroi
Ktheva shpinen dhe po iki
Se nuk dua te mallkoj
Tek nje Zot une kam besuar
Ai Zot nuk do te harroje
Dhimbjen qe me ke shkaktuar
Ai lart le te gjykoje

Fajtor pa zemer je
Une Zotin do ta le

Ref...x2
Nje Zot na shikon
Vonon por S'harron
Fajtor pa zemer je
Une Zotin do ta le


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber

Valbona Halili - Fajtor Pa Zemër Je
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fajtor Pa Zemër Je".
3. Video është e këngës "Fajtor Pa Zemër Je", por nuk këndohet nga Valbona Halili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Valbona Halili:


Komente 0