Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valbona Halili - Tjetër Vend Si Vlora Ska Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Nen hijen e dy ullinjve
vjen kercimi laberishte
shamin lidhin ne hava
kete tradite VLORA e ka

e kush mundohet te me thote
se shqiperia ka djem plot
e them une me gojne plot 2x
o pa vlonajtin nuk bej dot

Te kerkos neper dynja
tjeter vend si vlora ska 2x
bunavi e topana
flet sevdaja me sevdan

te ullit ne guz baba
hidhje vallen me sevda
yjet lart si ne pellembe
posht deti neper kembe

tek ullit ne uij ftohet
degjoj zemren sec me thote
e them une me gojne plot
ose nga vlora moj sndahem dot

e kush mundohet te me thote
se shqiperia ka djem plot 2x
e them une me gojne plot
o se nga vlora moj sndahem dot

te kerkos neper dynja
tjeter vend si vlora ska
bunavi e topana 5x
flet sevdaj me sevdane


Valbona Halili - Tjetër Vend Si Vlora Ska
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tjetër Vend Si Vlora Ska".
3. Video është e këngës "Tjetër Vend Si Vlora Ska", por nuk këndohet nga Valbona Halili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Valbona Halili:


Komente 0