Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valbona Halili - Shkallet E Tujonit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

ke shkallt e tujonit mi mome
ke shkallt e tujonit
skom c'ti boj xhanonit mi mome
e vogel me je

pushkes c'i dul flaka mi mome
pushkes c'i dul flaka
sharrova nga brraka mi mome
e vogel me je

kto plaget e mia mi mome
kto plaget e mia
i kom nga dashnia mi mome
e vogel me je


Valbona Halili - Shkallet E Tujonit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shkallet E Tujonit".
3. Video është e këngës "Shkallet E Tujonit", por nuk këndohet nga Valbona Halili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Valbona Halili:


Komente 0