Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valbona Halili & Bledar Dapa - S'ka Si Cuni Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

O luta zotin
O me ma dhon
O nji cun
Per bab e non

O me gezim
Ket dit e prita
O kush ka cun
i ka te gjitha

Cun cun cun
Hajde marshalla
Lum lum lum
Nena qe te ka

Cun cun cun
Cuni gjith lezet
Lum lum lum
O si babaj i vet

Ska si cuni
Ket ta dini
Cuni osht
Porsi florini

O porsi dielli
Qe ndrit honen
Cuni koken
Len per nonen

Cun cun cun
Hajde marshalla
Lum lum lum
Nena qe te ka

Cun cun cun
Cuni gjith lezet
Lum lum lum
O si babaj i vet


Ky tekst u dërgua nga Studio Shera

Valbona Halili & Bledar Dapa - S'ka Si Cuni
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'ka Si Cuni".
3. Video është e këngës "S'ka Si Cuni", por nuk këndohet nga Valbona Halili & Bledar Dapa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Valbona Halili:


Komente 0