Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valbona Halili - Jarëm Jarëm Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Jarëm Jarëm" kënduar nga Valbona Halili.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Jarëm Jarëm".

Ky tekst është kërkuar 10 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
10

DËRGO TEKSTIN
Valbona Halili
Featuring: Endri Mallkuqi
Publikimi: 29/12/2021
Muzika: Edi Balili
Teksti: Armand Trebicka
Video Produksioni: MAX Production
Produksioni: Edi Balili
Mix & Master: Edi Balili & Endri Kasmi
Audio Production: "Muza" Production AcademyValbona Halili - Jarëm Jarëm
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jarëm Jarëm".
3. Video është e këngës "Jarëm Jarëm", por nuk këndohet nga Valbona Halili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.
Më Shumë Këngë Nga Valbona Halili:


Komente 0