Më mbaj mend (për 1 muaj)


Valbona Mema - Beqaria Sot Mbaroi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Beqaria Sot Mbaroi".
3. Video është e këngës "Beqaria Sot Mbaroi", por nuk këndohet nga Valbona Mema.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Valbona Mema - Beqaria Sot Mbaroi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  20

Këngë e albumit:

"Cohu Rexhe"

Këngë e albumit:

"The Best Elrodi Vol.1"

Këngë e albumit:

"Me Yjet"

Këngë e albumit:

"Dua Te Them"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2002

2002-11-30T23:00:00+00:00Eja nuse shtat sorkadhe
Merre dhondrin dil në valle
Fati i bardhë ju përqafoi
Beqaria sot mbaroi
-------------

Kush u nda nga beqaria
Nji marak e ka provu
Po nuk harrohet shoqëria
Ku je rrit e je feju

U fejove si gjithë bota
Nuse t'bukur paske marrë
Hajde hajde të derdhë gotat
Nusja jonë margaritar

(Refreni 2 herë)

Kush u nda nji herë nga nana
Ai e di përse loton
Por nusja jonë shkëlqen si hona
Nonën kurr nuk e harron

U martove si gjith bota
O ndërru zamak i ri
Hajde hajde të derdhë gotat
Gjith' ajo ju fat i mirë

10

Krijo Një Kartolinë

Të GjithaMë Shumë Këngë Nga Valbona Mema:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë