Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valbona Mema - Ciganja Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Ditët e shtatorit të njoha unë ty
ah esmerja ime ç'është kjo dashuri
ah esmerja ime ç'është kjo dashuri

(refren)
ej esmere, oh e imja je
e imja je moj
deri sa të kem jetë
----------- (2 herë)

ah moj nëna ime bëje zemrën gurë
se, kjo punë o moj nan-e
tashmë ka marrë fund
se, kjo punë o moj nan-e
tashmë ka marrë fund

(refreni)


Valbona Mema - Ciganja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ciganja".
3. Video është e këngës "Ciganja", por nuk këndohet nga Valbona Mema.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Valbona Mema:


Komente 0