A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Valbona Mema - Topolakja


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2007

2007-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Laj E Thaj"


Mori kumblla gjith lezet ne cfar bace te kon gjet.
Un them plac e ti thu shnet du me bo pak muhabet.
Ndize goc ti zjarrmin ne oxhaqe vet
mos e luj beqarin jepi muhabet .
ndize goce zjarrmin ne oxhaqe vet
mos e luj beqarin jepi muhabet .

REF:
Topolake lales o gjasme bo sikur nuk do cfar gjynofi paskam bo qe ma morre moj shpirtin ooo
Omelsine e lales o gjasme bo sikur nuk do cfar gjynofi paskam bo qe ma morre moj shpirtin ooo

Goce fjales mos mi luj po e lujte mos ma thuj
ruhu nga zoti e zot na rujt mos ke ra ne batce te huj
Ndize goce zjarrmin ne oxhaqe vet
mos e luj beqarin jepi muhabet .
Ndize goce zjarrmin ne oxhaqe vet
mose luj beqarin jepi muhabet .

REF:
Topolake lales o gjasme bo sikur nuk do cfar gjynofi paskam bo qe ma more moj shpirtin ooo
Omelsine e lales o gjasme bo sikur nuk do cfar gjynofi paskam bo qe ma more moj shpirtin oooooooo.

ndize goce zjarrmin ne oxhaqe vet
mos e luj beqarin jepi muhabet
ndize goce zjarrmin ne oxhaqe vet
mos e luj beqarin jepi muhabet .

REF:
Topolake lales o gjasme bo sikur nuk do cfar gjynofi paskam bo qe ma morre moj shpirtin ooo
Omelsine e lales o gjasme bo sikur nuk do cfar gjynofi paskam bo qe ma morre moj shpirtin ooooooooo


Ky tekst u dërgua nga Tironcja
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019