Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valbona Mema - Rri Moj Goce Rri Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  7

o mor djal i ri
sa marr ta kam faj
si ta mej krushqi
si ta me sevda

Ref
o mor sevdali
gjithmon cmi cevda
un prej ty dolli
lafi te kam ndaj

o mor cuni i ri
jo mor cun sevda
do ti lutem laj
se sme le sevda

hallin te kam pram
nuk ma di njeri
se kam ra sevda
meni djal te ri

Ref
o mor sevdali
gjithmon cmi cevda
un prej ty dolli
lafi te kam faj


Ky tekst u dërgua nga Rri moj goce rri

Valbona Mema - Rri Moj Goce Rri
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Rri Moj Goce Rri".
3. Video është e këngës "Rri Moj Goce Rri", por nuk këndohet nga Valbona Mema.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Valbona Mema:


Komente 0