Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk kemi video për këtë këngë.

Valbona Mema - Laje Laje Kryt Si Rosa
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Laje Laje Kryt Si Rosa".
3. Video është e këngës "Laje Laje Kryt Si Rosa", por nuk këndohet nga Valbona Mema.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Valbona Mema - Laje Laje Kryt Si Rosa Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

02/08/2013

2013-08-02T10:06:57+00:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Laje Laje Kryt Si Rosa" kënduar nga Valbona Mema.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 29 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
29

DËRGO TEKSTIN

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Shqiponja Muhaxheri. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Laje laje kryt si rosa x2

Sa me naze kercen goca x2 --- x2

Laje laje kryt si pata x2

Sa me naze kercen plaka --- x2

...

Laje laje kryt si pellumbi x2

O sa bukur kercen çuni
Sa bukur kercen çuni ---x2Më Shumë Këngë Nga Valbona Mema:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë