Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Valbona Mema - Kolazh (Mahmudija, Gocen E Pelqeve Vet)

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kolazh (Mahmudija, Gocen E Pelqeve Vet)".
3. Video është e këngës "Kolazh (Mahmudija, Gocen E Pelqeve Vet)", por nuk këndohet nga Valbona Mema.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Valbona Mema - Kolazh (Mahmudija, Gocen E Pelqeve Vet)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Muzika:

Dritan Baftjari

Orkestrimi:

Gramoz Kozeli

Komente

Asnjë Koment

05/11/2014

2014-11-05T19:58:53+00:00Oh moj Mahmudi
Goce e nones ti
Te ka rritur nona
Si molla ne gji

Moj Mahmudi

Te ka rritur nona
Si molla ne gji

Moj Mahmudi

Ref...
O Mahmudi
Sa e mire je ti
O Mahmudi
E gjithe te kon zili

Oh moj Mahmudi
Goce e nones ti
T'ka bo nuse nona
Nuse me stoli

Moj Mahmudi

T'ka bo nuse nona
Nuse me stoli

Moj Mahmudi

Ref...
O Mahmudi
Sa e mire je ti
O Mahmudi
E gjithe te kon zili

...

Oh moj Mahmudi
Sa e mire je ti
Te kane ardhur krushqit
Per me t'mare ne shpi

Moj Mahmudi

Te kane ardhur krushqit
Per me t'mare ne shpi

Moj Mahmudi

Ref...
O Mahmudi
Sa e mire je ti
O Mahmudi
E gjithe te kon zili

...

O rak e tak tak po bjen dera
Jari na ni na ni na ne
Dil mi goce se erdh pranvera
Jari na ni na ni na ne

Ref...
O jasaman o pellumb i shkrum
O njoni - tjetrin dujeni shume
Gocen e pelqeve vete
Zgjodhe lulen e vertete

Se gocen e pelqeve vete
Zgjodhe lulen e vertete

O rak e tak tak po bjen porta
Jari na ni na ni na ne
Mos u mer me fjale te kota
Jari na ni na ni na ne

Mos u mer me fjale te kota
Jari na ni na ni na ne

Ref...
O jasaman o pellumb i shkrum
O njoni - tjetrin dujeni shume
Gocen e pelqeve vete
Zgjodhe lulen e vertete

Se gocen e pelqeve vete
Zgjodhe lulen e vertete

...

Ref...
Gocen e pelqeve vete
Zgjodhe lulen e vertete
Se gocen e pelqeve vete
Zgjodhe lulen e vertete


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesi
Më Shumë Këngë Nga Valbona Mema:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet