Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk kemi video për këtë këngë.

Valbona Mema - Ditet E Shtatorit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ditet E Shtatorit".
3. Video është e këngës "Ditet E Shtatorit", por nuk këndohet nga Valbona Mema.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Valbona Mema - Ditet E Shtatorit Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

17/09/2010

2010-09-17T10:06:12+00:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ditet E Shtatorit" kënduar nga Valbona Mema.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 14 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
14

DËRGO TEKSTIN

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Da Lee & Adis. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Ditet e shtatorit mojte njoha un ty
aaa esmerja imerash ne dashuri

Heeej esmere oo e imja je
ee imja je moj deri sa tkem jet

Ah moj nana ime moj bone zemren gur
se kjo pun moj nane tash mo ka marr fund

Heeej esmere oo e imja je
ee imja je moj deri sa tkem jet.Më Shumë Këngë Nga Valbona Mema:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë