Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valbona Ostreni - Te Dua Me Shume Se Dje Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  15

Nate viti I ri
Nen nje qiri
Te gjithe miqte ne na lane
Vetmine e ndame
Si cokollate
Me erdhi te them dy fjale

Te dua shume
Me shume se dje
Por me pak se neser
Une te ndiej
Edhe atje
Ne tjetren bote
Une do vij
Une do vij

Do te ndjek si nje hije
Une gjurmen tende
Do ta gjeja kudo ku je ti
Do te lidh me nje fije
Te padukshme
Do te mbaja pas vetes ty

Do te jem atje
Mburoje dhe heshte
Per gjithshka qe rrezik me sjell
Une trupin tend
Do ta mbeshtjell
Si nje dredhez
Te mbeshtillem rreth

Te dua shume me shume se dje...Nuk kemi video për këtë këngë.


Valbona Ostreni
Publikimi: 20/11/2008
Festivali: Kënga Magjike 2008
Muzika: Adrian Hila
Teksti: Pandi Laço
Orkestrimi: Adrian Hila


Valbona Ostreni - Te Dua Me Shume Se Dje
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Dua Me Shume Se Dje".
3. Video është e këngës "Te Dua Me Shume Se Dje", por nuk këndohet nga Valbona Ostreni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Valbona Ostreni:


Komente 0