Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valbona Peraj - Te Dua Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  22

ti per mua je asgje dhe gjitçka
her te dua her s'ma ndjen çe te flas
dhe mendova çe lojen tende te bej
sepse ti mua me lodh

ste lejova ndaj dhe un te perdor
te ktheva reston dhe e shoh çe nuk don
ste pelçeka kur un ty te ve ne loj
se veò per vete mendon

rr:1 te dua ty ste dua ty mendoj perse e bej
nuk e kupton kte loj te respektoj
me respekton kerkoj se egoist te dashuroj s'mendoj

ti per mua je asgje dhe gjithçka
her te dua her s'ma ndjen çe te flas
dhe mendova çe lojen tende te bej
sepse ti mua me lodh

ste lejova ndaj dhe un te perdor
te ktheva reston dhe e shoh çe nuk don
ste pelçeka kur un ty te ve ne loj
se veç per vete mendon

rr:3 te dua ty ste dua ty mendoj perse e bej
nuk e kupton kte loj te respektoj
me respekton kerkoj se egoist te dashuroj
s'mendoj.
Valbona Peraj
Publikimi: 17/04/2005
Festivali: Top Fest 2
Muzika: Gjergj Jorgaqi
Teksti: Gjergj Jorgaqi
Orkestrimi: Gramoz Kozeli


Valbona Peraj - Te Dua Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Dua Ty".
3. Video është e këngës "Te Dua Ty", por nuk këndohet nga Valbona Peraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Valbona Peraj:


Komente 1