Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valbona Peraj - Asnjehere Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Ne asnje ndarje
S"ka te fituar
Une do vazhdoj te jetoj
Tek asnje femer se kam degjuar
sSe dashuria fiton

Ne buzet e tua
,tradhti jeton
cdo vend ku ti FALESH
,nuk te shpeton

Rref.2 here
Asnjeher per ty nuk do qaj
asnjehere ne jete sdo ta fal
jo me asnjehere une dhe ti
I ke ndare me ure ti dy brigje tani

Asnjehere
Asnjehere
Asnjehere
D.D dije

Ne buzet e tua
Tradhti jeton
Cdo vend Ku ti falesh
Nuk Te Shpeton

Rrefren 2


Ky tekst u dërgua nga  fb29709





Valbona Peraj - Asnjehere
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Asnjehere".
3. Video është e këngës "Asnjehere", por nuk këndohet nga Valbona Peraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Valbona Peraj:


Komente 0