Official Video

Valbona Peraj - Mos Me Torturo


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

27/09/2015

2015-09-27T12:44:19Rastesisht ty te kam vrejt
E ma more mendjen krejt
qysh ate dite ne mendje mbete
jam betu do te baj per vete

Me prit o djal
mos me moho
do te ndjek pas mos me largo
te lutem djal ma thuj njeemer
E po sma the do te therrras o zemer

RRef.2 heree

nuk te kerkoj shume,vec me shih ne sy
tlutem me trego a kam vler per ty
mos u ngut me degjo
te du shume ty beiby pse me torturon

nuk te kerkoj shume vec me shih ne sy
tlutem me trego a kam vlere per ty
mos u ngut me degjoio te chiero eresmi cuara son

Do duroj por sdi dhe sa
indiferenca jote me ka vra
jap e jap e do pelcas
por nje dite dhe ti do me vish pas

RRef..2 here


Më Shumë Këngë Nga Valbona Peraj:

Më Shumë...