Live Video

Valbona Peraj & Arben Delaj - Ma Ke Gishtin Vasho Per Unaze


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

13/10/2015

2015-10-13T19:59:34

Më Shumë Nga

Arben DelajKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ma Ke Gishtin Vasho Per Unaze" kënduar nga Valbona Peraj & Arben Delaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Valbona Peraj & Arben Delaj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Valbona Peraj:

Më Shumë...