Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valbona Peraj - Loçko, Loçko Na Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Me ty zemer du me dal
A Po vjen
A vi me te marre
Banu gati Nuk du fjale
Knaqna vec ty kur tkam pran

Me ty zemer sot du me dal
Jam per qef e gje sme Nadal
Banu gati Nuk du fjale
Se Po du me lujt kete nate

Rref:
Krejt Ta kallim pra
Locko locko ska si na
Fantazi dukna
Locko locko ska si na

Sna mbarohet kurr gja
As dashni e as para
Pa ty smuj une me ba
Locko locko cka don ma

Strof:2
Po t’pelqen ty Po t’pelqen
C’ka po sheh e c’ka po ndjen
Atmosferen po e nxen
Vetem ti o nani jem

Une kam pi aq shume Sa s’di
Shijen pijes,m’ja jep ti
Duket bukur krejt ky vend
Vec me ty o nani jem

Rref.2 here


Ky tekst u dërgua nga DiolaValbona Peraj
Publikimi: 13/08/2016
Festivali: Shkodra Fest 2


Valbona Peraj - Loçko, Loçko Na
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Loçko, Loçko Na".
3. Video është e këngës "Loçko, Loçko Na", por nuk këndohet nga Valbona Peraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Valbona Peraj:


Komente 0