Live Video

Valbona Peraj - Kthehu Moshes


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

07/07/2016

2016-07-07T16:19:24


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kthehu Moshes" kënduar nga Valbona Peraj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Valbona Peraj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Valbona Peraj:

Më Shumë...