Live Video

Valbona Peraj - Hajt Ta Lidhim Besen


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

23/11/2017

2017-11-23T11:53:04


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Hajt Ta Lidhim Besen" kënduar nga Valbona Peraj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Valbona Peraj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Valbona Peraj:

Më Shumë...