Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valbona Peraj - Sa Larg Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Me nji fjal' ti
zemrën nuk ma ndale
Mos kujto se,
rrehem prej k'saj fjale.

E t'kam than se
n'zemër më ke hy
por dashnia
s'bahet veç me sy jo.

Ka shku koha
e dashnis' së vjetër
me shikime
e shkrime në letër.

Ti ke fol aq
sa ty të pëlqen
për kaq pak ty
dashnia s'të vjen jo.

Ref.
Mos kujto se fjalët do më kallin.
Nuk jam ba akoma ti me ma qa hallin.
Zemër, s'ke pse flet.
Zemër, e di vet'
Zemër, kjo është jeta
shpirtin kujt s'ia fali.


Ky tekst u dërgua nga AlketaValbona Peraj
Publikimi: 24/12/2022
Muzika: Florent Boshnjaku
Teksti: Gjergj Jorgaqi
Make Up: Razana Cepele (Rozi)
Styling: Atelie Valbona Driza
Koreografia: Marsela Karaj
Balerine: Gloria Andoni & Jurgen DervishajValbona Peraj - Sa Larg
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sa Larg".
3. Video është e këngës "Sa Larg", por nuk këndohet nga Valbona Peraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Valbona Peraj:


Komente 0