Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valbona Spahiu & Bashkim Spahiu - S'je Për Mua Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Bashkimi
te gjith me than ce, sje per mua
ce sdashurohesh kur ne jet
un askujt nuk i besova
thash sesht e vertet
e kam dit ce buzve tua
gjithmon sherin ja kam pa
para syve me ke puthur
mbas shpine me ke vra

Ref: Valbona (2x)
e paske qefur tash fatin e jetes
por un te them mos ja bon qefin vetes
ska njeri ne ket bot
ska njeri bi ket dhe
ce ty zemren nu ta nje


Ky tekst u dërgua nga  valbona


Nuk kemi video për këtë këngë.
Valbona Spahiu & Bashkim Spahiu - S'je Për Mua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'je Për Mua".
3. Video është e këngës "S'je Për Mua", por nuk këndohet nga Valbona Spahiu & Bashkim Spahiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Valbona Spahiu:


Komente 0