Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valbona Spahiu - Lotet Mi Ke Fshi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Lotet mi ke fshi
m'ke puth ne sy
me the lamtumire dhe shkove
more rrugen per gurbet
e unazen ma le amanet

Refreni
Pse ooo pse t'kam besu
Se ke me m'mashtru s'kujtova
Pse o pse t'kam dashte fort
Pse tradhtine ne sy s'ta hetova

Shkoi edhe kjo vere
une prap e mjere
me kane thane se ke nje tjeter
t'ka ndryshu shum ai gurbet
e n'Kosove harrove kush po t'pret

Refreni (3x)
Pse ooo pse t'kam besu
Se ke me m'mashtru s'kujtova
Pse o pse t'kam dashte fort
Pse tradhtine ne sy s'ta hetova


Ky tekst u dërgua nga Ervin Brahaj

Valbona Spahiu - Lotet Mi Ke Fshi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lotet Mi Ke Fshi".
3. Video është e këngës "Lotet Mi Ke Fshi", por nuk këndohet nga Valbona Spahiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Valbona Spahiu:


Komente 0