Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valbona Spahiu - Zemer Nuk Po Kuptoj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

2x
gjithqka ndodhi per nje moment
simpatia lindi vet
kur i hodha syt me t'pa
mendja seq me la

2x ref:
zemer zemer se kam kujtu
se nje shikim gjithqka ka me ndryshu
zemer zemer nuk po kuptoj
qesht e vertet apo veq po enderroj

2x
gjithqka ndodhi hiq pa prit
edhe emrin sta kam dit
por dashnia thojn nuk t'pyt
te gjen pa pregadit

4x ref:
zemer zemer se kam kujtu
se nje shikim gjithqka ka me ndryshu
zemer zemer nuk po kuptoj
qe esht e vertet a po veq po enderroj


Ky tekst u dërgua nga  egzona


Nuk kemi video për këtë këngë.
Valbona Spahiu - Zemer Nuk Po Kuptoj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemer Nuk Po Kuptoj".
3. Video është e këngës "Zemer Nuk Po Kuptoj", por nuk këndohet nga Valbona Spahiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Valbona Spahiu:


Komente 0