Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valbona Spahiu - Thuaj O Shpirt Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

lindi simpatia filloj dashurija
tuj mendu se krejt esht nrregull
lindi xhelozia
lindi simpatia filloj dashuria
tuj mendu se krejt esht nrregull
lindi xhelozia

mthuaj o shpirt a mos tkam merzit
sdu me tpa me tjeter se te du un teper
mthuaj o shpirt a mos tkam merzit
sdu me tpa me tjeter se te du un teper

ne oret e vona ntelefon po tthirri
du me dit ku je o zemer se sme mbyllet syri
ne oret e vona ntelefon po tthirri
du me dit ku je o zemer se sme mbyllet syri

mthuaj o shpirt a mos tkam merzit
sdu me tpa me tjeter se te du un teper
mthuaj o shpirt a mos tkam merzit
sdu me tpa me tjeter se te du un teper


Ky tekst u dërgua nga Teuta

Valbona Spahiu - Thuaj O Shpirt
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Thuaj O Shpirt".
3. Video është e këngës "Thuaj O Shpirt", por nuk këndohet nga Valbona Spahiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Valbona Spahiu:


Komente 0