Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valbona Spahiu - Kur Dola Te Kroni Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Kur Dola te Kroni te Kronii ula me Pushuu ula me Pushuu . e Qysh Se spo Vjen Me Mbush Ujë Kroni ka shterr ujë E Qysh Se Spo Vjen me Mbushh ujë Kroni Ka Shter ujë Ref X2 prano Prano Se me Do Prano se me kerkon Prano se Ti Pa mu jo num mundesh ma ...


Nen Hije Tni Molles, Tni Molles
kur Pushojshmi na, Kur Pushojshmi na
molla Si kur Po VAjton Ai bari Na ka Tha MolLa S kur po vajton aj bari nauka thaa REff X2 Prano Prano se me do prano se me kerkon prano se ti pa mu jo nuk mundesh ma .


Ky tekst u dërgua nga Lindaa Xonaa


Nuk kemi video për këtë këngë.
Valbona Spahiu - Kur Dola Te Kroni
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kur Dola Te Kroni".
3. Video është e këngës "Kur Dola Te Kroni", por nuk këndohet nga Valbona Spahiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Valbona Spahiu:


Komente 6