Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valbona Spahiu - Sikur Fluter Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  1

Ne Nje darsem ty te pash isha i
Ret me sy te dhash 2x
Dalkadale jom afru me ty desha me vallzu2x

Ref:Sikur flutur shkon tuj kcy
shpesh po ma lun njerin sy
Me ty luften ja kum nis
nuk derzohem pa e pegdis 2x

I hapet krahet me shami
sikur shqipja ne liri 2x
Belin tand kur e dredhon
zemren time ma pervlon
Me gaz belin e dredhon
edhe shpirtin ma pervlon.

Ref:Sikur flutur shkon tuj kcy
shpesh po ma lun njerin sy
Me ty luften ja kum nis
nuk derzohem pa e pegdis 4x


Ky tekst u dërgua nga  altinna


Nuk kemi video për këtë këngë.
Valbona Spahiu - Sikur Fluter
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sikur Fluter".
3. Video është e këngës "Sikur Fluter", por nuk këndohet nga Valbona Spahiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Valbona Spahiu:


Komente 0