Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valbona Spahiu - Te Dua Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  15Më fal o shpirt qe ne dasmen tende erdha pa me thirr me fal o shpirt sun i mbajta lotet qe mi sheh ne ftyr edhe ket nat dhe me asnjeher ne jet ska met pengu edhe ket nat erdha veq martesen per me ta uruuu

ref:TE DUAA EDHE PSE ME TJETER JE MARTUUU DIJEE SA TE JET KJO JET SKA MET HARRU .. TE DUAA EDHE PSE ME TJETER JE MARTUU DIJE SE NE JET SKA MET HARRU ....SA TJET KJO JEEEEEEEEEETT SKA MET HARRU

NESE NJE DIT NA BASHKOHEN RRUGET TONA PERSERI NDOSHTA SME NJEH NDOSHTA ME AFROHESH E ME PUTH NE SYY UN DO TE PREEES EDHE PSE E DI SE TE HUMBA PERGJITHMON NDOSHTA DOT VDES SEPSE MIR E DI SE JETA GJAT SME çON

REF:te dua edhe pse me tjeter je martuuu dije sa te jet kjo jet ska met harru ...te dua edhe pse me tjeter je martuuu.... dije sa te jet kjo jet ska met harru ..... sa te jet kjo jeeeeeeet ska met harruuu... (2x)


Ky tekst u dërgua nga Hyrmete Rexhepi

Valbona Spahiu - Te Dua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Dua".
3. Video është e këngës "Te Dua", por nuk këndohet nga Valbona Spahiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Valbona Spahiu:


Komente 3