Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valbona Spahiu - E Lype E Ke Gjet Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Me pelqeve ti dikur...
e ti mu s"me deshe kurr
tash mendjen e kom ndryshu
me fal zemer ka mbaru

REF:e lype e ke gjet jeto e knaqu vet kot fjalet po mi xhun ti me daden nuk ki pun (2x)

Mos me thuj se je pishman
e kam msu zanatin tand
ke mendu se gjithmon
ke me pas at qe e don

REF:e lype e ke gjet jeto e knaqu vet kot fjalet po mi xhun ti me daden nuk ki pun (2x)

REF:e lype e ke gjet jeto e knaqu vet kot fjalet po mi xhun ti me daden nuk ki pun (2x)

Ky tekst u dërgua nga Amire RexhepiPublikimi: 01/08/2012


Valbona Spahiu - E Lype E Ke Gjet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Lype E Ke Gjet".
3. Video është e këngës "E Lype E Ke Gjet", por nuk këndohet nga Valbona Spahiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Valbona Spahiu:


Komente 0