Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valbona Spahiu & Bashkim Spahiu - Me Fal  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Këngë e albumit:

"S'ka Pishman"

Komente

3 🔥

Më Shumë Nga

Bashkim Spahiu

01/12/2011

2011-11-30T23:00:00+00:00[Bashkimi:]
me fal o shpirt
qe ne dasmen tende erdha pa me thirr,
me fal o shpirt
sun i mbaj kta lot qe mi shef ne ftyr
edhe ket nat dhe me asnjeher ne jet s'ka me te pengu
edhe ket nat erdha veq martesen me ta uru

[REF Valbona x2:]
Te dua edhe pse me tjeter je martu
dije sa te jet kjo jet s'ka me te harru

[Bashkimi:]
Nese nje dit na bashkohen rrugen tona perseri,
ndoshta sme njeh ndoshta me afrohesh dhe me puth ne sy.
do te pres edhe pse e di qe te humba pergjithmon,
ndoshta do ke pres sepse mir e di se jeta gjat sme qon.

[REF Valbona x2:]
Te dua edhe pse me tjeter je martu
dije sa te jet kjo jet s'ka me te harru


Më Shumë Këngë Nga Valbona Spahiu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet