Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valbona Spahiu - Ti Me Daden Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

me pelqeve ti dikur e ti mu sme deshte kurr
tash mendjen e ke ndryshu me fal zemer ka mbaru
ref.. e lype e ke gjet jeto e knaqu vet kot fjalet po mi qun ti me daden nuk ke pun x2

mos me thuj se je pishmon e kam msu zanatin tond ke mendu se gjithmon ke me pas at qe e don ref... e lype e ke gjet jeto e knaqu vet kot fjalet po mi qun ti me daden nuk ke pun x2

e lype e ke gjet jeto e knaqu vet kot fjalet po mi qun ti me daden nuk ki pun x2


Ky tekst u dërgua nga  arlind


Nuk kemi video për këtë këngë.
Valbona Spahiu - Ti Me Daden
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Me Daden".
3. Video është e këngës "Ti Me Daden", por nuk këndohet nga Valbona Spahiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Valbona Spahiu:


Komente 0