Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valbona Spahiu - Zemer Zemer 2010 Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ti pra cka pret pse z'dashurohesh
Nga gjenjat pse frigohesh
Ti shansa nuk te vjen
Zemra patjeter te dhurohet

Momenti kur afrohet
Dhe ska me kush te kthen
Fillimi i ombel e fundi nuk dihet
Ndoshta nuk te del sic mendon
Gabimi shpejt behet
Pastaj s'permisohet
Nuk edin cka po rezikon

Zemer zemer a me don
Ose vetem me mashtro
Ndoshta vetem dy tri dit
Pastaj nuk tintereson x2

Ti pra cka pret pse z'dashurohesh
Nga gjenjat pse frigohesh
Ti shansa nuk te vjen
Zemra patjeter te dhurohet

Momenti kur afrohet
Dhe ska me kush te kthen
Fillimi i ombel e fundi nuk dihet
Ndoshta nuk te del sic mendon
Gabimi shpejt behet
Pastaj s'permisohet
Nuk edin cka po rezikon

Zemer zemer a me don
Ose vetem me mashtro
Ndoshta vetem dy tri dit
Pastaj nuk tintereson x2


Ky tekst u dërgua nga Berlindaist


Nuk kemi video për këtë këngë.
Valbona Spahiu - Zemer Zemer 2010
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemer Zemer 2010".
3. Video është e këngës "Zemer Zemer 2010", por nuk këndohet nga Valbona Spahiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Valbona Spahiu:


Komente 0